Představ si Tetris, ale s otočením. Nemusíš spěchat, nemusíš se v sekundě rozhodovat. Ale musíš hrát stejně takticky, protože nakonec 1000 bloků je o odstranění řad, stejně jako v klasickém Tetrisu. Máš všechny stejné tvary a velikosti, ale musíš je namontovat na prefabrikované hřiště s již existujícími kamennými útvary.

Tvým cílem pak je odstranit tyto kamenné útvary z obrazovky vyplněním příslušných řádků nebo sloupců do tvarů, které ti hra poskytuje. Jakmile je sloupec nebo řádek plný, zmizí, včetně kamenů. Jakmile odstraníš všechny kameny z hracího pole, přejdeš na další úroveň.

Pokud uvízneš nebo nemáš žádné zbývající pohyby, jednou za úroveň máš šanci použít kolo štěstí a získat vylepšení, což ti pomůže uvolnit nějaký prostor na hřišti. Toto zapnutí můžeš samozřejmě použít kdykoli, dokonce ještě předtím, než uvízneš. Každý z nich může zničit jeden nebo více kamenů v závislosti na tom, co ti šťastné kolo dá.

Ale dám ti jednu radu. Nepoužívej vylepšení, pokud jej opravdu nepotřebuješ. Může to znamenat rozdíl mezi vysokým skóre a skončením hry. Je nesmírně cenné, pokud jej aktivuješ ve správný čas.

Tak kolik levelů zvládneš? Jaké největší skóre získáš?